Програма лояльності

Нові правила програми лояльності з 1.03.2020

Отримувати бонуси ВІД КОЖНОЇ КУПІВЛІ!

З першого березня знижки за дисконтною карткою будуть переведені в бонуси. Ви будете економити суттєві суми при черговій покупці, розраховуючись за покупки бонусами частково або за весь чек. Якщо у вас вже є постійна знижка в інтернет- магазині RED 5% 10% або 15%, то ваша карта зміниться відповідно таблиці нижче:

Вид дисконтної карти

Бонусна карта 

Від 700 грн до 5000 грн          -     5%

 5%   бонусів від покупки

Від 5 001 грн до 12 000 грн    -   10%

 10%  бонусів від покупки

Від 12 001 грн                       -  15%

 15%  бонусів від покупки


ЩО ТАКЕ БОНУСИ?

Бонуси - це грошову винагороду за те, що ви купуєте в інтернет-магазині RED. За кожну покупку на ваш рахунок будуть нараховані бонуси. Бонуси будуть називатися РЕДКОІНАМИ.

1 REDKOIN = 1 ГРИВНЯ

РЕДКОІНИ (БОНУСИ) зараховуються після оплати замовлення. Зарахування у відсотках від суми сплаченої в гривневому еквіваленті, відповідно номіналу вашого бонусного рахунку.

Винятком є ​​акційні товари та товари інших продавців на них бонус не нараховується, але здійснюється накопичення на карту сум покупок для подальшого зростання вашого номіналу карти.

Наприклад, ви зробили покупку на суму 500 грн. і у вас є знижка 15%. Значить, через 14 днів з дати покупки вам на віртуальний рахунок буде зараховано 75 редкоінов, що становить 75 грн - це і є 15% від суми покупки. Зараховані 75 редкоінов (75 бонусних гривень) ви зможете витратити на наступну покупку після активації бонусів.

КОЛИ РЕДКОІНИ будуть зараховані на КАРТКУ?

РЕДКОІНИ зараховуються на карту протягом 14 календарних днів з моменту здійснення покупки.

ЯКІ ТЕРМІНИ АКТИВНОСТІ РЕДКОІНІВ?

РЕДКОІНИ активні протягом 180 днів. Якщо ви зробили покупку і отримали РЕДКОІНИ, але не використали їх протягом 180 днів, то ваші бонуси автоматично втратять свою силу і будуть списані.

Списуватися будуть тільки ті РЕДКОІНИ, термін дії яких вичерпано.

РЕДКОІНИ підсумовуються з кожною наступною покупкою. Дізнатися суму РЕДКОІНОВ ви зможете в особистому кабінеті.

Так само РЕДКОІНАМІ ви зможете оплатити всю суму або частину покупки, в залежності від того, скільки їх на вашому рахунку.

Зверніть увагу, при оплаті РЕДКОІНАМИ, їх сума розділиться на всі товари пропорційно вартості товару. У випадки покриття всієї вартості товару при оплаті РЕДКОІНАМИ, ціна товару складатиме 1грн.

Я ПОВЕРТАЮ ТОВАР, ЩО БУДЕ З МОЇМИ РЕДКОІНАМИ?

Якщо Ви відмінили замовлення або повернули товар, то зараховані РЕДКОІНИ спишуться з вашого рахунку!

Якщо замовлення оплачене РЕДКОІНАМИ, у випадку відміни або повернення замовлення, РЕДКОІНИ АНУЛЮЮТЬСЯ і НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ на рахунок.

РЕДКОІНИ НЕ МОЖНА ОБМІНЯТИ НА ГРОШІ!